Šios ligos eiga yra lėtinė ir ilgalaikė

[Total: 0    Average: 0/5]

Heck liga priklauso nuo virusinių odos ligų su papuoliais pažeidimais gleivinėse. Pavojai yra žmogaus papilomos viruso ŽPV tipai 13 ir 32, kurie yra būdingi šiai ligos savybei.

Inuitai yra pagrindinė Hecko ligos priežastis inuituose ir kai kuriose Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse, retais atvejais tarp Europos piliečių.

Hecko ligos simptomai

Heck liga pasižymi didelėmis, neuždegiminėmis ir suplakštomis gabalėlėmis lūpų, skruostų ir liežuvių gleivinėse.

Pacientai neturi jokių sisteminių požymių. Šios ligos eiga yra lėtinė ir ilgalaikė. Neapdoroti pokyčiai gali išnykti spontaniškai.

Hecko ligos diagnozė

Tipiški Hecko ligos klinikiniai ir histologiniai ypatumai rodo tokią diagnozę. Diagnozė turi būti patvirtinta atliekant virusologinius tyrimus, įrodančius tam tikrų ŽPV tipų buvimą.

Skiriant Heck ligą, būtina išskirti dažnesnes karpos ir kondilomas (retai randamas gleivinėse), kurios gali rodyti panašius klinikinius požymius.

Hecko ligos gydymas ir prognozė

Hecko ligos terapinio valdymo pagrindinis metodas yra chirurginiai metodai, pagrįsti pažeidimų pašalinimu. Prognozė su gydymu yra gera.

Be to, nediagnozuoti atvejai yra linkę spontaniškai nutraukti ligą, be to, Heck liga nėra bendrų simptomų, todėl prognozė yra teigiama.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*