Smartwatch V8 – laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

Smartwatch V8 - laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina
Smartwatch V8 - laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina
[Total: 0    Average: 0/5]

& nbsp;

“Smart Watch Smartwatch V8 atstovauti

33 Smartwatch V8  laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

biudžetas analoginius daugiafunkcinius riešo prietaisai, pagaminti daugiau žinomų prekinių ženklų. Modelio dalis pakeičia išmanųjį telefoną, leidžia jums stebėti sveikatos būklę vartotojui ir fotografuoti su maža rezoliucija. Vienas iš pagrindinių funkcijų yra prieinama per 1000-1500 rublių, kaina.

Specifikacijos Smartwatch V8

Kad patenkinti

daugumos šiuolaikinių vartotojų Smart Watch funkcijos GT08 reikalavimus paaiškėjo gana padoraus:

 • CPA yra naudojamas mobiliojo 533-Mahagonny procesoriaus MTK6260A MTK6261 arba (iš skiedrų savybės yra panašios į smartphonach 2010-2012 metų arba šiuolaikinių mygtuko telefonų vidutinio lygio aparatūros); li >
 • Programinė įranga val sukurta remiantis “Android” operacinių sistemų pagrindu, tačiau suderinamumas užtikrinamas mobiliųjų įrenginių OS iš “Google” ir “iPhone” ar “iPad”);
 • nuoroda rodo Įprastinis telefonas SIM kortelę;
 • laikrodis ekranas įstrižainė 1,54 “bei 240×240 pikselių;.
 • fotokamera nuotrauką į 480p ir 240p vaizdo formatas;
 • atmintis: RAM – 64MB ROM – 128MB
 • .

 • Jei norite prisijungti prie kitų įrenginių naudoja “Bluetooth” 3.0
 • baterijos talpa yra 380 mAh.

laikrodis turi matmenys 5,7 x 4,3 x 1,2 cm, o svoris 80 gramų. Jei norite, galite pasirinkti vieną iš trijų variantų – Smartwatch V8 Black, aukso, ir sidabro. Diržas iš populiariausių juodos modelių panašios spalvos su kūnu. Iš kitų versijų, Smartwatch V8 sidabro ir aukso, skiriasi nuo apyrankės spalvas, nors tai beveik nėra akivaizdus, ​​kai protingas laikrodis nešioti ant rankos.

Dizainas ir pakavimo Smartwatch V8

stačiakampio formos ir aliuminio konstrukcijos, kad “Smart Watch 08 GT, kaip ir daugelis išmaniųjų valandas. Nors ekrane, o ne brangesnius dalykėlių, uždarytas normalus, o ne shockproof stiklą. Apvalkalas yra metalas, bet ne apsaugotas nuo drėgmės, kuri išmanųjį laikrodį, pageidautina, kad šlapias ir, ypač, panardinti vandenyje .

iš Smartwatch V8 aukso ir kitų modifikacijų elementai yra taip:

 • virš jutiklinio skydelio, jūs galite pamatyti priekinį fotoaparato objektyvą;
 • į dešinę yra į rato formos raktas (kuris gali būti stumti tik – slinkimo nebus imtasi jokių veiksmų);
 • kairėje pusėje yra už microUSB jungtis, garsiakalbis ir mikrofonas kištukas.

Komplektas įtaisą, kuris ateina, originalioje dėžutėje iš dviejų

prizmių puselės, apima žiūrėti, įkrovimo laidą ir akumuliatorių. Taip pat yra kinų ir anglų kalbomis vadovas. Jei jums reikia rasti Smartwatch V8 vadovas rusų kalba turėtų ieškoti savo tekstą internete.

Ekrano funkcijos ir laikrodis kontrolė

Kaip ekrane, naudojamų ant laikrodžių 1,54 colių matrica su 240×240 pikselių rezoliucijos – daugiau nei kai mygtuko telefonams. Matymo kampas ir ryškumo lygius leidžia naudoti įtaisą bet kokioje šviesoje. Jutiklis greitai reaguoja į čiaupo, o vaizdo aštrumas leidžia atskirti gana mažas tekstas -. Net skaityti ekranas knygos būtų sunku, nes mažas įstrižainės

Rekomenduoti  Pantoflex - Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

Kad valandas Smartwatch V8 paspauskite maitinimo mygtuką, tada ekranas analoginis ratuką. Norėdami pereiti į darbalaukį jūs turėtumėte daryti, kad swapnote nuo ekrano krašto. Čia galite matyti laiką, status su statusų belaidžių

unnamed file Smartwatch V8  laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

ir mobiliųjų tinklų, baterija Įkrovimo indikatorius piktogramą ir garso profilio.

Pranešimai apie laikrodį galite surinkti tiesiai ant jutiklinio pulto, kur yra nedidelis ekrane klaviatūra. Yra galimybė siųsti SMS galimybė, ir ragina į saugomų atminties valandų skaičių. Kai sinchronizuoti su smartfon galite naudoti savo kontaktų sąrašą.

Garso ir multimedija Smartwatch V8

Nepaisant nedidelės kainos, smart laikrodžiai GT08 gavo garsiakalbį su gera lygio apimties. Garso kokybė ne per didelis klausytis muzikos, o pakanka pasikalbėti “Handsfree”. Bendravimo ir multimedijos grojimo rekomenduojama naudoti belaides ausines.

Smart laikrodžiai gali būti muziką MP3 formatu ir padarė su jų pagalba įrašymo. Galite paleisti valandas ir vaizdo rezoliucijos MP4 arba AVI įskaitant GT08, kurių buvo imtasi su kamera volai. Maksimali vaizdo formatas yra 320 x 240 taškų.

Paprastas ir sporto galimybes

“Smart laikrodį funkcionalumas leidžia vartotojui žinoti laiką ir datą atlikti skaičiavimus naudojant skaičiuotuvą ir net nustatyti priminimus kalendoriuje. Nors tokių įrašų naudojimas mažame ekrane nėra labai patogu. Yra galimybė ir nustatyti žadintuvą, kuris siunčia signalus į per garsiakalbį ar vibracijos vartotojui.

P>

funkcijų sąrašas GT 08 ir apima keletą funkcijų, būdingų fitneso apyrankės. Tai apima skaičiavimo žingsnių, kurių imtasi dėl naudotojo veiklos ir miego kokybės kontrolės numeris. Žinoma, matavimo paklaida yra daug didesnis, palyginti su realių sporto įrenginių, ir padaryti gautus duomenis rimtai neverta -. Juolab laikrodis neturi širdies ritmo monitorius, nėra GPS jutiklio

Protingas funkcija įtaisą

Tarp funkcijų, kurios sumaniai laikrodžiai GT 08 skardinę šiek tiek pakeisti savo išmanųjį telefoną, jums reikia atkreipti dėmesį į fotoaparato. Mažas rezoliucija (640 x 480 taškų. Nuotraukų ir 320 x 240 pikselių. Video) neleidžia gauti normalų vaizdą, tačiau gauti kontakto avatar yra pakankami ir kad formatas. Daugiau naudingos yra funkcija, kuri suteikia galimybę naudotis laikrodį peržiūrėti vaizdus iš kameros smartfon už savo darbą yra pakankamai įdiegti BTNotification programą.

Rekomenduoti  Electricity Saving Box - nuomonės, komentarai, kaina, forumas

Skambinimas ir pranešimų siuntimas taip pat atsiliepti į skambučius, įtaisą galima naudoti iš anksto įdiegta SIM kortelę. Naudokite stebėti, kaip “Bluetooth” laisvù rankù çranga, išmanųjį telefoną. Sinchronizavimas GT 08 su telefonu, galite priimti skambučius į savo “SIM kortele”. Lygiai taip pat gausite žiūrėti pranešimus iš socialinių tinklų ir SMS.

funkcijų sąraše yra klausytis muzikos su laikrodžiu arba telefonu. Prieš konfigūruoti Smartwatch V8 garso atkūrimo failus, patartina įdiegti microSD kortelę (maksimali 16 GB). Atminties išmaniųjų laikrodžių bus

21 Smartwatch V8  laikrodis, Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

pakankamai aukštas, 5-10 melodijas. Sprendimas šioje situacijoje galėtų būti dainas iš savo išmaniojo telefono paleidimas.

Laikrodis leidžia jums peržiūrėti nuotraukas JPG, PNG, GIF ir BMP. Žiūrėjimo taikymas nėra labai patogu ir, iš tiesų, yra failų tvarkyklė. Dėl šios priežasties, nuotraukos bus atidaryti vieną, be posūkio galimybę.

Programinė įranga Smartwatch V8

įdiegta Smartwatch V8 firmware remiantis Android operacine sistema. Dėl šios priežasties, geriausia žiūrėti yra suderinama su smartphonach veikia platformos iš “Google”. Kai sinchronizuoti iPhone su išmaniųjų valandų funkcionalumo mažėja informacija apie tai net išvardyti nurodymai.

Prijungimas prie telefono “Android” OS jūs netgi galite įdiegti papildomas programas – dauguma funkcijų bus atliekama. Tačiau, siekiant visapusiškai išnaudoti įtaisą parsisiųsti iš “Play rinkos ir įdiegti savo išmaniajame telefone specialus įrankis BTNotification. Naudojant šią skirtas įvairių modelių išmaniųjų laikrodžių, įskaitant Žiūrėti GT08, paraiškos yra teikiamos su šias funkcijas:

 • siunčiant ir priimant skambučius, kai jūs sinchronizuoti su savo išmanųjį telefoną;
 • prieigos valandos į SMS ir kontaktinius numerius telefonu;
 • kontroliuoti savo išmaniojo telefono kamera;
 • gauti pranešimus iš įdiegta išmaniųjų telefonų socialinių tinklų apps ir momentiniù pasiuntiniai.

Gamintojas teikė darbo su tabletėmis “Android” ir “iOS”. Šiuo atveju, atsižvelgiant į 3G / LTE nesant savo laikrodį gaus pranešimą, kai jūs prisijungti prie “Wi-Fi” tinklo. Nors nustatymus galite nustatyti galimybę gauti sistemos pranešimus iš operacinės sistemos, įskaitant sujungimo išorinių įrenginių (pvz USB Laikykis prietaisą, kad parama OTG technologija).

Lygis autonomijos Smartwatch V8

Pakuotės turinys baterijos talpa 350 mAh, leidžia protingas laikrodis turi būti darbas 4-5 dienas offline režimu. Kai sinchronizuoti su smartfon darbo laikas yra sumažintas iki 2-3 dienų. Prijungimas “Bluetooth” ausines ir naudojant išmanųjį laikrodį, kaip mp3 grotuvas padės sumažinti šį skaičių iki 10-12 val. Budėjimo režime, Smartwatch V8 jeigu beveik nenaudingas valandos, jie truks iki 180 valandų (7,5 per dieną).

Rekomenduoti  Ūminis glomerulonefritas

Norėdami įkrauti savo rekomenduojamas tik kompiuterių, PowerBank ar nešiojamą kompiuterį. Maitinimo įkroviklis srovė neturi viršyti 2a. Atkūrimo laikas akumuliatoriaus talpa trunka apie pusvalandį, nors tai priklauso nuo kroviklio savybių.

Privalumus ir trūkumus

Mikroprocesorinės laikrodį privalumai:

 • Modernus ir stilingas dizainas – ne blogiau nei dauguma kitų rankinių dalykėlių;
 • daug funkcijų, įskaitant fotoaparato ir atkūrimo garso ir vaizdo failus buvimas;
 • išplečiama atmintis, naudojant “microSD” kortelė.
 • suderinama su prietaisų “Android” OS ir “iOS”.
 • prieinamą kainą laikrodžiai kainuoja kelis kartus pigiau nei net biudžeto smartphonach.

Šis įtaisas trūkumai yra nemalonus naudojimą. Klaviatūros dydis yra per mažas teksto įvestį, paraiškos galima rasti meniu, be prioriteto naudojimo ir keisti tvarką vartotojas neveiks. Neigiama yra neteisingas vertimas kai kurių meniu elementų.

Vartotojų nuomonė

rinkoje pasirodė prieš kelerius metus, laikrodžiai tapo populiarus net daug konkurentų buvimą. Savininkai palikti apie Smartwatch V8 atsiliepimus, daugiausia teigiamų turinį. Nors atkreipti dėmesį trūkumus, be kurių išlaidų, ne modernus įtaisą.

.

Julija M : Dėl iš laikrodžio tipo atrodo labai stilingas ir yra nebrangūs. Nors jie kartais klysta, ne visada jūs gaunate pranešimus iš socialinių tinklų, uciekł klausytis muzikos per belaidės ausinės. Žingsniamačio yra netikslūs – kartais praleidžia žingsniai, kartais vėjo nereikalingas. Bet telefonas GT 08 yra iš tikrųjų pakeisti – ypač tada, kai išmanusis telefonas pritrūko akumuliatoriaus energiją

.
.

Maksim G : Privalumai išmaniųjų laikrodžių manote garsiai garsą, gana didelis ekranas ir tai, kad jie atrodo daug brangiau, nei jie kainuoja. Yra keletas klaidų – ne visi meniu elementai yra teisingai išversti į rusų kalbą, yra ne visai patenkintas surenka

.
.

Olegas N : “Smart Watch buvo maloni staigmena – nesitikėjau gauti tokias galimybes minimaliomis sąnaudomis. Be to, jie atrodo gerai ant rankos, lengva valdyti ir pakankamai garsiai. Darbas ilgą laiką – daug ilgiau smartfon. Bet, kaip ilgai jie truks man, nežinote, ant stiklo jau subraižytas.

Įžvalgos

Žiūrėti sukurti mažai dvejopas įspūdis. Viena vertus, tai įtaisą su daug galimybių, kita vertus – šie bruožai yra ne visada teisingi, “sporto” variantai pasižymi dideliu matavimų paklaidos, sinchronizavimo su “iPhone” ir “iPad” veda į praradimą funkcionalumą. Kompensuoti Smartwatch V8 kaina ir stilinga išvaizda, kuri leidžia žiūrėti įdomų variantą nereiklus vartotojams trūkumus.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "