Smoke Out – kur pirkti ir kaip yra kaina?

[Total: 0    Average: 0/5]

rūkymo žalą išrūkyti

Visa žmonijos istorija susideda iš epizodų šlovingos kovos: nuo pažangos ledynas, Graikijos dievų, maras, vergų sistemos, hipių ir, žinoma, nykstančių rūšių. Visi šie didžiulis oponentų buvo nugalėta, todėl žmonija tampa didesnis ir stipresnis.

Bet dabar yra naujas priešas: nesveikas gyvenimo būdas. Su pavydėtinas atkaklumo žmonių stovėti ant kovojant su nutukimo, rūkymo ir greito maisto, kaip tai kai užsienietis okupantas ar užsienio religijos, kad išpažįsta meilę, taiką ir harmoniją pamokslininkas.

Toks atkaklumas vertas geresnės taikymo. Ir tai būtų puiku, jei ten buvo lengvas būdas atsikratyti šia blogybe.

Dūmų. Kaip purškalas padės mesti rūkyti?

Šis metodas yra. Bent jau užtikrina visažinis internete:

Tai purškimo žada atsikratyti rūkymo vos 14 dienų. Formulė C10H14N2, kuris yra papuoštas su užrašu “jokių šalutinių poveikių” EM> yra nikotino formulė. Ir tai, pavyzdžiui, kaip yra pateikti į sudėtį. Bet nikotinas nėra lengva, ir medicinos.

Nikotinas yra alkaloidas, kurio yra ne taip kenkia organizmui. Tai ne paslaptis, kad pagrindinis žalą iš Rūkymas sukelia ne nikotino, ir įvairių priemaišų ir degimo produktais, kurie patenka į organizmą iki cigarečių popieriaus ir tabako degimo.

Kodėl, tada, pakabinti visi šunys ant jo nikotino? Pavyko tai, kad ši medžiaga yra priklausomybę. Pasirodo, kad pagrindinės priežastys pakenkti ne jis, bet būtent dėl ​​to, nikotinas yra taip sunku mesti šį blogą įprotį.

Bet kas yra medicinos nikotino? Tai yra nikotino, kad skiriasi chemines savybes, kurias cheminė medžiaga, išgautas iš tabako lapų. Vienintelis skirtumas yra tas, kad jis yra sintetinamas sintetiniu būdu. Toks nikotinas daro daug mažiau žalos organizmui dėl kenksmingų degimo produktų ir priemaišų nėra.

Taigi daugelis vaistų nuo rūkymo yra mažų dozių nikotino sumažinti nikotino abstinencijos laikotarpį mesti cigaretes.

Bet yra vienas svarbus dalykas: nikotinas negali būti laikoma “medicinos”, jei jis nepriklauso medicinos narkotikų. Ar manome, kad tai purškalas būti? Ne, tai yra lengva patikrinti ieškodami, kad į vaistų Ukrainos ir Europoje registro purškimo vardą.

Tai yra ekrano iš Ukrainos bazinių narkotikų. Dėl EUROPEN Federacijos interneto svetainėje taip pat prognozuojama paieška grąžino jokių rezultatų. Todėl dūmai nėra supplementbut nikotino savo sudėtimi negali būti laikomas medicinos.

Iš veikimu dūmai iš principo. Tai sudėtinga

Šis klausimas neturi tikslaus atsakymo. Nikotino paminėjimas leidžia daryti išvadą, kad šis purškalas maitina kūno mažas dozes nikotino. Bet kai Nukreipimo puslapis suteikia mums veidą šiuo teiginiu:

Purškimo yra medicinos nikotino, bet tuo pačiu metu … rodo organizmą nikotino! Kas buvo šis tekstas? Kaip tai įmanoma suprasti?!

Gerai, jei tas paaiškinimas buvo kažkur ties ad aprašymas, kai neįtaria lankytojas jau pamiršau apie “medicinos nikotino” pabaigos. Bet ne, šie blokai dedami svetainėje vienas po kito, labai arti:

Taigi, atrodo, purškimo pardavėjai negali nuspręsti, kas daro šį supplementdelivers nikotino ar rodo jį.

Produkto sudėtis. Yra kažkas išrūkyti

nušviesti šį klausimą padeda informaciją apie sudėtį:

Medicinos nikotino. Iš dalies, ji nurodė, pirma, mūsų nuomone, jos efektyvumą ir eksploatavimo klausimą.

iš gotu Kola ekstraktas. Ji priduria, populiarus “Coca-Cola” “buvo prie bodrosti pajusite jėgų antplūdį poveikio. Neaišku, kad šis komponentas daro į nikotino purškimo sudėtį, ypač kartu su …

Šv. Jonažoles. Ramina ir normalizuoja nervų sistemą. Iš Hypericum savybės, žinoma, žinoma, bet kaip yra gotu kola? Kodėl yra dviejų prieštaraujančių komponentas? Gamintojas arba labai kvailas, arba gulėti mums.

Pipirmėčių ekstraktas, citrinų balzamas ir mentolis. Naudojamas kaip kvėpavimas gaiviklis. Nėra Skundai.

Taigi, jei jums atskirti pelus nuo grūdų, vertingų patalpos mus yra, kad purškimo nikotino vis dar egzistuoja. Bet tai atsikratyti rūkymo? Klausyti ekspertas.

iš “eksperto” nuomonę. Danielis S. rekomenduoja!

Štai ką mums patyręs gydytojas-psichiatras:

Kaip matote, tai yra tik “reklama” kalba ir nepaaiškina, kaip šis įrankis veikia. Ar ne keista, kad gydytojas-psichiatras kreipėsi pagalbos į purslų, kad jis yra ne narkotikas? Ne taip keista, kai Jūs manote, kad ekspertas yra išrastas, o jo nuotrauka gali būti rasti ant populiaraus microstock:

Kadangi pardavėjai patys reiškia, kad aš negaliu protingai paaiškinti, kaip tai veikia vėl turi ieškoti paaiškinimų iš interneto.

Laisvė nuo rūkymo, naudojant nikotino medicinos

Nors mes nustatėme, kad de jure Tai nikotinas negali būti vadinamas medicinos, bet iš tikrųjų pavadinimas nėra taip svarbu. Svarbiausia suprasti, kaip šis metodas veikia ir kaip veiksmingai ji yra.

Iš straipsnio “Medicinos Nikotinas yra nuodas už išmokų”, mes sužinome, kad nikotino Keitimas vyksta dviem etapais:

  • Pirmasis yra laisvė nuo elgsenos priklausomybę. Ir dėl šios medicininės nikotino poreikis. Rūkymas sukelia galingą psichologinį priklausomybę, todėl rūkantysis turėtų priprasti prie minties, kad nikotinas gali būti gauta be cigarečių
  • Antra palaipsniui sumažinti nikotino dozę iki visiško gedimo.

Pasak straipsnis iš Vikipedijos apie nicotinecontaining terapijos purškalai su nikotino veiksmingesnis už placebą, tačiau geriausias rezultatas suteikia sujungtų fondų taikymo. Nikotino pleistras, guma ir tt

santrauka išrūkyti

Nikotinas purškalai kartais padeda mesti rūkyti. Bet tai ne efektyviausia priemonė: tai geriau naudoti kombinuotą gydymą ir kreiptis į specialistą patarimo

.

Kaip dūmai iš, ši priemonė nėra įkvėpti pasitikėjimą. Kur garantija, kad purškimo sudėtis yra tikrai sintetinis nikotino? Gal tai kvėpavimas mėtų. Galų gale, su narkotikais, jis nepriklauso.

“specialistas”, patvirtindamas savo efektyvumą – išgalvoti ir rinkodaros painioti jų istorijų: jie žada pakabinti nikotino iš organizmo, naudojant purkštuvą, kuriame yra nikotino! Taigi šis produktas atrodo gana įtartinas. Jei nesate painioti – galite jį išbandyti patys. Tik nepamirškite pasidalinti gautą patirtį komentarus.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "