Stefania Jabłońska, Tadeusz Chorzelski, Leidinys

[Total: 0    Average: 0/5]

Osteuda yra spalvos paklotas taškas, kuris vystosi veido veido odoje ir nėra susijęs su uždegimu. Pažeidimai vyksta daugiausia moterims.

Chloazmos susidarymo priežastys

Dabartinis spalvos pasikeitimas yra dėl nenormalių melatonino gamybos procesų, kurie yra pagreitinti. Nėštumas, mėnesiniai ir uždegiminiai sutrikimai, išsivystę per priedus, taip pat kai kurių vidaus sekrecijos liaukų veikimo sutrikimai, pvz. virškinimo traktas yra veiksniai, kurie palankiai veikia ar inicijuoja odos pažeidimus. Skydliaukės ar antinksčių liauką reikia pakeisti skydliaukės ar antinksčių liauka.

Be to, chloazma gali pasireikšti žmonėms, sergantiems kepenų ligomis, ir tiems, kurie naudoja kosmetiką, kurioje yra saulės jautrinančių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, bergamočių aliejaus. Be to, kai kurie farmakologiniai preparatai, ypač hidantoinas (epilepsija) arba chloropromazinas (neuroleptinis vaistas), gali inicijuoti chloazmo vystymąsi. Šie odos pažeidimai taip pat dažniau pasitaiko nusiaubtus žmones.

Chloazmos simptomai

Šaknys atsiranda dėl skirtingo intensyvumo spalvos. Kartais jie būna geltonai rudos dėmės, kitiems pacientams jie yra tamsiai rudos spalvos. Odos pažeidimai yra gerai atskirti nuo aplinkos ir turi netaisyklingus kontūrus.

Jų metu nėra aptinkama paraudimas, šveitimas ar išnykimas. Pokyčiai dažnai išsprendžiami spontaniškai, pvz., Po gimdymo, hormoninio gydymo ar nutraukimo farmakologinių preparatų, atsakingų už chloazmos atsiradimą.

Chloazmos gydymas

“Ostuda” gali būti gydomas vietiniu būdu, naudojant preparatus, kurių sudėtyje yra dažų. Be to, tais atvejais, kai yra atsakingi už kepenų ligos ar endokrininės sistemos ligos, jų gydymas yra būtinas.

Pacientams, vartojantiems medikamentus, kurie sukelia odos pažeidimus, juos reikia kiek įmanoma nutraukti arba pakeisti kitais preparatais, kurie neturi šalutinių poveikių chloazmos formos.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*