Suimimo rizika Didesnė yra traukulių rizika

[Total: 0    Average: 0/5]

Pradžioje nėra jokių klinikinių šlaplės dugno požymių, nepaisant padidėjusio šlapimo rūgšties kiekio serume – taip vadinamas “kraujo tyrimas”. asimptominis laikotarpis, kuris gali trukti skirtingai (kartais pacientai per visą jų gyvenimą neturi jokių klinikinių požymių). Kuo didesnė šlapimo rūgšties koncentracija kraujo serume, tuo didesnė yra jūros dugno traukulių rizika.

Uretro dugno klinikinius požymius gali sukelti įvairūs veiksniai, pvz., Mechaniniai sužalojimai, tam tikrų vaistų vartojimas, tam tikrų maisto produktų suvartojimas, alkoholio vartojimas ar padidėjęs fizinis krūvis. Daugumoje pacientų dugnys traukia staiga, be ankstyvos reakcijos požymių, dažniausiai ryte. Uždegiminės sąnarių sutrikimų dažnai lydi karščiavimas, drebulys ir bendras silpnumas.

Dominuojantis simptomas yra skausmas ir skausmas jungtyje prisilietimo metu. Pirmasis priepuolis dažniausiai susijęs su vienu jungiu (dažniausiai pirmasis metatarsalinis pirštas). Pirminiai negalavimai pėdų ar sąnarių sąnariuose yra retesni. Praėjus keleriems metams po pirmojo jūros dugno pasiėmimo, susidaro lėtinis uždegiminis daugiakančio pobūdžio procesas.

Palaipsniui didėja natrio urado indėlių kiekis įvairiose srityse – pirmasis ir antras intersticinių pirštų sąnarių ar kitų sąnarių – ausų dubenyje, rečiau rankose. Nutukimas, lipidų pakitimai ir hipertenzija yra dažniausiai pasireiškiančios prie šlaplės dugno.

Ureterinio dugno atpažinimas

Dažniausiai sunku nustatyti šlaplės liemens diagnozę, todėl dažnai nutinka, kad atliekama tinkama diagnozė. Patvirtinamas natrio urati kristalų buvimas sinoviale arba kūno audiniuose. Pagrindinis diagnostikos kriterijus yra padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis kraujo serume. Be to, chroniškomis sąlygomis diagnozę patvirtina ligos progresuojančių sąnarių radiologinių tyrimų anomalijos.

Šlaplės dugno diferenciacijoje reikia atsižvelgti į pseudo dugną (chondrocalcinozę), hiperlipidemiją, septinį artritą, reaktyvinį artritą, traumos ir kraujo tiekimo burtas, septinę ligą, pradinę kitų ligų su uždegiminėmis reakcijomis sąnariuose ir degeneracine liga pradinį laikotarpį.

Šlaplės dugno gydymas

“Urate” dugno terapijos tikslas – užkirsti kelią šlapimo rūgšties kiekiui kraujyje ir sumažinti jo koncentraciją kraujyje, o paskui kontroliuoti klinikinius simptomus, kuriuos sukelia uratų kristalų buvimas atskirose žmogaus sistemose ir organuose. Dėl šios priežasties tikslas yra sumažinti paciento kūno svorį, laikytis su purine junginių prastos dietos ir vengti alkoholio (ypač alaus) ir rūkyti.

Pirmasis gydymas priepuoliais yra geriamasis kolchicinas, kuris daugeliu atvejų padeda pagerinti klinikinę būklę. Kramtymo terapija gali prasidėti didelėmis nesteroidinių priešuždegiminių vaistų dozėmis, kartais su šalutiniais gliukokortikosteroidais.

Lėtinis gydymas skirtas išvengti traukulių ir gydyti vaistus, kad sumažėtų šlapimo rūgšties kiekis kraujo serume (pvz., Šlapimo rūgšties kiekis kraujyje, šlapimo rūgšties kiekis kraujyje, kraujo spaudimo kraujyje lygis, lygis kraujo spaudimo kraujyje ir tt). probenecidas arba alopurinolis).

Prognozė šlapimo apačioje

Uretrinės dugno prognozė visų pirma priklauso nuo profilaktikos, skirtos šlapimo rūgšties kiekiui serume sumažinti, teisingai gydyti traukulius, išvengti rizikos veiksnių, kontroliuoti ir tinkamai gydyti ligas.

Nepageidaujamos inkstų uždegimo, hipertenzijos ir aterosklerozinių pažeidimų, susidarančių kraujagyslių srityje, prognozė yra neigiama. Šios komplikacijos smarkiai paveikia pacientų, sergančių šlaplės dugnu, išgyvenamumą. Prognozę dažniausiai neįmanoma nustatyti dėl ligos sunkumo įvairovės, neatsižvelgiant į serumo šlapimo rūgšties koncentraciją.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*