Taikoma “Bloga laivyno dieta druskos”

[Total: 0    Average: 0/5]

Gastroenteropatija (Gaffroenteropathia exsudativa) yra liga, susijusi su gausiu baltymų praradimu virškinimo trakte. Baltymų sintezė kepenyse nesugeba išlaikyti nuostolių. Gauta hipoproteinemija sukelia bėrimus ir pažeidimus kūno ertmėse.

Menedzerio liga idiopatine forma kartu su limfangiectasia atsiranda gastroenteropatija, kuri gali būti antrinė kartu su daugeliu virškinimo trakto ligų, tokių kaip uždegiminė žarnų liga, celiakija, virškinimo opos, skrandžio eroindeksai, tropinių eglių.

Eksudatinė hiperoenteropatija skiriasi nuo hipoproteinemijos ir nefrozinių edemų, kurių riebumas yra mažas. Rentgeno spinduliai rodo gleivinės edemą. Baltymų praradimas organizme nustatomas švirkščiant į veną žymėtus albuminus, ceruloplazminą, didelės molekulinės masės dekstrozę arba polivinilpirolidoną.

Simptomai eksudato gastroenteropatijos

Dažniausiai pasitaikančios išmetimo duteroenteropatijos simptomai yra: dažnas riebalinis ir lėtinis viduriavimas, vėmimas, pykinimas, nepakankama mityba, kacheksija pažengusiems atvejams, ascitas, vitamino A ir D trūkumo simptomai, epidemijos. Skystis yra mažiau paplitęs pleuros ertmėje ir perikardiniame maišelyje.

Eksudato dujųteroenteropatijos diagnozė remiasi kitų hipoalbuminemijos ir smegenų priepuolių priežasčių, pvz., Nepakankamos mitybos, kepenų ligų, proteinurijos, priežastimi.

Ezudato gastroenteropatijos gydymas

Eksudato gastroenteropatijos gydymas yra pagrįstas žmogaus albumino ar plazmos vartojimu. Yra druskos neturinti dieta, gausu baltymų ir turtinga riebalų, kurių sudėtyje yra vidutinės grandies riebalų rūgščių. Jei įmanoma, gydykite pagrindinę ligą.
Zhaneta Malec

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*