Traumos iš šlaplės ritės

[Total: 0    Average: 0/5]

Skausmas tarpvietėje ir šlapimo pūslės problemos gali rodyti žalą prieš šlaplę. Dažniausiai yra ir kraujo krešėjimo sekrecija, kuri yra įprastos formos hemotomas (drugelio simptomas), kurios atsiranda tarpvietėje ir kartais plinta į priekinę pilvo sieną net iki apykaklės lygio.

Užpakalinė šlaplės trauma lydina dubens kaulų lūžius arba galvos arterijos lūžius. Kraujas yra išorinėje ritės viduje. Pacientai pastebi, kad negalima šlapintis, o perpildytas šlapimo pūslė yra.

Be to, prostatos liauka judama aukštyn ir žemyn, o minkštosios masės (hematomos) yra tipiškoje vietoje. Tarpinės ir išorinės lytinių organų srityse apskritai nepastebėta hematomos pokyčių.

Šlapimo trauma

Šlaplės traumos diagnozė yra pagrįsta klinikine istorija (traumų ir tipinių negalavimų buvimas), pacientų apžiūra ir šlaplės vaizdavimo su šlaitine išsiplėtusi šlaplė, kurios metu kateteris įvedė nedidelį kiekį atspalvių (10-15 mililitrų) esantis išoriniame šlaplės išleidimo angoje.

Šis testas leidžia nustatyti tikslią žalos dydį ir nustatyti, ar žala yra dalinė ar visuma. Kateterio įterpimas į šlapimo pūslę yra draudžiamas, nes šlaplės pažeidimas gali gilėti ir paversti daliniu sužalojimu iki visiško.

Antrinis šlapimo nelaikymas ar impotencija gali išsivystyti ir yra didesnė hematomos infekcijos rizika.

Papildomi tyrimai, kurie papildo šlaplės sužalojimų diagnozę, daugiausia yra cistografija (šlapimo pūslės vaizdas, kai įtariama, kad jis yra pažeistas, tačiau su sąlyga, kad žarna yra dalinė), ir urografija (šlapimo takų vaizdavimas, kai šlapimo pūslės ir viršutinės šlapimo takų dalys yra įtariamos sužaloti).

Šlapimo takų gydymas

Antrosios šlaplės dalies sužalojimo diagnozavimo procedūra pagrįsta konservatyviu gydymu. Esant padidėjusiam hematurijai arba iš dalies šlaplės plyšimo egzistavimui, kateteris gali būti įdėtas į šlapimo pūslę arba šlapimas gali būti nusausintas per punkcinę cistostomiją (per šlapimo pūslę perskilus per odą). Tais atvejais, kai priekinė šlaplės dalis yra visiškai nutraukta, rekomenduojamas chirurginis gydymas, jei paciento būklė yra gera.

Žaizdos gydymas, esantis šlaplės nugaros dalyje, grindžiamas šlapimo drenažu perpjovimo cystostomy. Svarbu tai įgyvendinti ankstyvoje stadijoje, nes šlapimas iš šlapimo pūslės gali patekti į hematomos užimamas struktūras.

Be to, toks metodas leidžia vienu metu gydyti sąlygas, kurios yra kartu su šlaplės pažeidimu (pvz., Šlaplės, šlapimo takų, šlapimo takų, šlapimo takų, šlapimo takų, šlapimo takų). smegenų traumos, kaulų lūžiai, organų sužalojimai pilvo ertmėje ir išorėje). Tai ypač svarbu daugelio organų pažeidimų atveju, kai nėra izoliuotos šlaplės traumos.

Priklausomai nuo traumos tipo, bendrosios paciento būklės ir kitų sąlygų egzistavimo, gydymas gali skirtis. Kartais strategija pagrįsta atidėtu gydymu, t. Y. Šlaplės deriniu po kelių mėnesių nuo sužalojimo, nebent nutrauktos šlaplės dalys buvo išgydytos ir spontaniškai užaugo.

Uretrės sužalojimų prognozė

Šlaplės traumos prognozė priklauso nuo šlaplės ir jo apimamos srities žalos laipsnio. Nepageidaujami veiksniai yra komplikacijos, pvz., Solenoidų susiaurėjimas. Impotencija dažnai pasitaiko (ypač po nugaros traumų).

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 189 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*