Trijų dalių įkaito stotelė

[Total: 0    Average: 0/5]

Tricuspido vožtuvo klirensas (lat. Insufficientia valvulae tricuspidalis) yra širdies nepakankamumas vožtuve, kurio nesugebėjimas sukelia kraujo perėjimą iš dešiniojo skilvelio į dešinįjį atriumą. Dėl to kraujas yra tinkamoje atiejoje ir venų sistemoje.

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos priežastys

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos priežastis gali būti tokia:
– įgimtas širdies defektas,
– praeinančios infekcijos ir ligos, pvz., infekcinis endokarditas, anoreksija, Marfano sindromas, Fabry liga ,.
– vaistus, kurių imtasi, pvz. fenfluraminas.

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos simptomai

– dusulys fizinės jėgos metu – susijęs su skysčių stagnacija plaučiuose, kartu su mitraliniu ar aortos defektu,
– teigiamas venų širdies ritmas,
– sistolinė kepenų arterija,
– virškinimo trakto nepakankamumo simptomai, susiję su virškinimo trakto sustingimu, kepenų padidėjimu arba ascito buvimu, t. y. m. be kitų, sumažėjęs apetitas, pilvo pilvo pojūtis, pilvo skausmas, pykinimas.
– dešiniojo skilvelio sutrikimo simptomai,
– Dešiniojo prieširdžio dilatacija
– holistinis murmurs virš apatinės krūtinkaulio dalies arba ketvirtosios tarpukozės srityje dešinėje, kuri intensyvėja įkvėpus.

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos diagnozė

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos diagnozė pagrįsta teigiamais venų ir kepenų pulso, dešiniojo skilvelio nepakankamumo simptomais ir holistiniu murmumi dešinėje tarpakozėje. Radiologinis tyrimas atskleidžia širdies hipertrofiją ir dešinioji atrium dilataciją.

Elektrokardiogramoje yra teisingas elektrinės ašies ir dešiniojo skilvelio pertekliaus charakteristikos nuokrypis.

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos gydymas

Tricuspido vožtuvo regurgitacijos gydymas grindžiamas pagrindine liga ir dešiniojo skilvelio nepakankamumu. Rekomenduojamas taikus ir ekonomiškas gyvenimo būdas pacientams.
Zhaneta Malec

Komentarai Tricuspido vožtuvo klinika

Asia16 | 2009-04-09 10:22

Ar tricuspido vožtuvo sutrikimas gali sukelti rimtesnį širdies nepakankamumą?

basia23 | 2009-07-22 11:25

Mano nuomone, taip pat buvo nurodyta. Turiu kasmet patikrinti kardiologą, bet gydytojas sakė, kad tai nieko rimta.

Agata | 2009-12-13 14:18

Keletui lydymosi puodelių aš griežtai nulaužiau širdį ir greitai grožiau. Man buvo kreiptasi į kardiologiją, ir aš pati liga. Galų gale jis sakė, kad liga nėra pavojinga man ir gali su ja 🙂 Ir netgi nė vienos apsilankymo man nereikia vaisto. Ir skaitydamas šį straipsnį apie mano širdies ligą, nesutinku su šio gydytojo diagnozu, kur buvau :), ar jo diagnozė buvo teisinga, ar verta glosis kitam kardiologui apie diagnozę?

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*