Tuberkuliozė Vidurių nervų sistemos uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Centrinės nervų sistemos tuberkuliozės infekcijos diagnozė yra pagrįsta istorija, simptomais, laboratoriniais tyrimais, vaizdavimu ir teigiamu bakteriologiniu smegenų skysčio tyrimu, kuris vienareikšmiškai patvirtina diagnozę.

Laboratoriniai tyrimai naudojami kraujo tyrimui (anemija, didelis baltųjų kraujo kūnelių kiekis, dažnai limfocitai, padidėjęs C reaguojančių baltymų kiekis, paspartėjęs raudonųjų kraujo kūnelių sumažėjimas, kartais padidėjęs gliukozės ir kalcio kiekis). Smegenų skystyje yra didelis mononuklearinių ląstelių kiekis, ypač limfocitai, šiek tiek padidėjęs baltymų kiekis, sumažėjęs gliukozės kiekis ir labai didelis pieno rūgšties kiekis.

Tuberkuliozės diagnozę centrinėje nervų sistemoje nepadeda tuberkuliozės reakcija, kuri dažnai būna neigiama, o tai klaidingai rodo tuberkuliozės proceso pašalinimą. Kompiuterinė tomografija arba galvos magnetinis rezonansas turi būti atliekami iš vaizdo tyrimo. Be to, diagnostikos procese gali būti naudinga paprasta krūtinės rentgeno spinduliuotė, rodanti pokyčius, atitinkančius kvėpavimo tuberkuliozę.

Tuberkuliozinės centrinės nervų sistemos uždegimas

Centrinės nervų sistemos uždegimo tuberkuliozės gydymas reikalauja priešpriešinio gydymo, kuris šiek tiek skiriasi nuo kitų tuberkuliozės formų. Reikėtų nepamiršti, kad kartu vartojamos ligos gydomos ir draudžiama vartoti alkoholį ir rūkyti.

Pirmosios klasės vaistai yra izoniazidas, rifampicinas, pirazinamidas, etambutolis ir streptomicinas. Gydant tuberkuliozę, svarbu nepamiršti reguliariai tikrinti mikrobinių padermių atsparumo įvedamiems vaistams ir atlikti organų, paveiktų nepageidaujamo terapijos metu vartojamų vaistų poveikiu, kontrolinius tyrimus. Svarbu, kad pacientas sistemingai imtųsi vaistų. Tuberkuliozės gydymas susideda iš dviejų etapų: pradinės ir palaikomos.

Centrinės nervų sistemos uždegimo tuberkuliozės prognozė

Centrinės nervų sistemos uždegimo tuberkuliozės mirtingumas yra didesnis nei kitų tuberkuliozės formų. Prognozė priklauso nuo ligų, kuriomis mažėja paciento imunitetas, ir tuo metu, kai pradedamas gydymas, sambūvio.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*