Ūminis glomerulonefritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Gydymo laikotarpiu dažniausiai po kvėpavimo takų infekcijos su streptokoku (faringitu, angina) ar odos (rožės, raudonosios karštinės), pacientas vėl jaučiasi blogai, praneša apie blogą nuotaiką, apetito praradimą, karščio pykinimą ir vėmimą. Šlapime ir proteinurija, galvos skausmas, galūnių skausmai, karščiavimas atsiranda ant veido, hipertenzijos, krūtinės anginos ir eritrocitų ritinėlių.

Pacientas skundžiasi skausmu juosmens srityje (dėl padidėjusio įtempimo inkstų maišeliuose). Išplitusiais atvejais epilepsijos priepuoliai atsiranda dėl smegenų edemos; atsiranda hipertenzinis proveržis su dispnėja ir plaučių edema.

Ūminio glomerulonefrito atveju, be klinikinių simptomų ir šlapimo pokyčių, diagnostiniame procese taip pat turėtų būti atsižvelgiama į serologinių tyrimų duomenis, rodančius streptokokų infekcijos istoriją. – padidėjęs anti-streptolizino titras (kai kuriems pacientams yra klaidingai neigiamų rezultatų gaunami!)

Kartais inkstų biopsija yra būtina (jei po 6 savaičių nesate sveikata arba jei inkstų ligos progresuoja). Be to, ultragarsas rodo padidėjusių inkstų buvimą.

Ūminio glomerulonefrito gydymas

Ūminio glomerulonefrito atveju rekomenduojama sulaukti lovoje, sumažinti fizines pastangas, laikytis mažos raumeningumo ir mažai raumeningos dietos. Streptokokų infekcijos gydymui didelės penicilino dozės švirkščiamos mažiausiai vieną mėnesį. Hipertenzijos gydymui skiriami fermento inhibitorių konvertavimo būdai, o patinimui – diuretikai.

Visiškai išgydomas ūmus glomerulonefritas atsiranda beveik visiems vaikams, tačiau apie 30 proc. Suaugusiųjų turi simptomų, kurie gali išlikti (paprastai proteinurija). Mirtingumas dėl komplikacijų yra retas (pvz., Mirtis dėl ligos ir tt).

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*