Ūminis Pelephrick inkstų apšvietimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Ūminio pielonefrito eiga gali skirtis. Kai kuriems pacientams klinikiniai ligos požymiai nerodomi. Tačiau paprastai ūmus pyelonefritas sukelia sistemines problemas, kurios staiga atsiranda.

Pacientams, kuriems yra ūmus pyelonefritas, yra gana didelis karščiavimas, pykinimas, vėmimas ir pilvo skausmas, kartais ir skausmas juosmens srityje. Komplikuotais atvejais gali išsivystyti sunki šlapimo išskyrimo septicemija su tipiniais simptomais.

Ūminio pielonefrito pripažinimas

Jei pacientui būdingi būdingi klinikiniai požymiai, sunku diagnozuoti sunkų pyelonefritą. Bet kuriuo atveju, šlapimas turi būti pasėtas ir turi būti įrodyti mikroorganizmai, atsakingi už ligos atsiradimą.

Vaizdų tyrimai, tokie kaip ultragarsografija ir urografija, padeda nustatyti tinkamą diagnozę, o šlapimo takų vaizdavimas leidžia nustatyti ligos (inkstų akmenligė, šlapimo stasis ar gimdymo defektus) diagnozę, kuri yra veiksniai, skatinantys ūminį dubens inkstas liga.

Ūminio pielonefrito gydymas

Ūminis pyelonefritas gydomas antibiotikais, turinčiais daugybę antibakterinių efektų. Remiantis šlapimo kultūros rezultatais, antibiotikas gali būti pakeistas, kuris yra būtinas įrodant patogeninių padermių atsparumą iki tol vartojamam vaistui.

Be to, gydant ūmus pyelonefritą, būtina atstatyti šlapimo nutekėjimą, jei yra užkrečiama šlapimo takų liga, atsakinga už pyelonefrito vystymąsi. Sunkesnėmis sąlygomis būtina intensyviai gydyti, nes kai kuriais atvejais gali būti mirties priežastis.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*