Ūminis plaučių pažeidimas ir ūmus kvėpavimo sindromas

[Total: 0    Average: 0/5]

Ūminis plaučių pažeidimas ir ūminis kvėpavimo sindromas yra ligos, kurioms būdingas progresuojantis kvėpavimo nepakankamumas.

Pažeista folikulo-epitelio membrana. Taip yra dėl daugelio veiksnių. Tiesioginiai, kenksmingi plaučiai yra: skrandžio turinio įmirkimas, uždegimas, užsikimšimas riebalais, inhaliacinė trauma, potvynis, plaučių užmušimas, reprodukcinė žala po transplantacijos.

Netiesioginės priežastys apima sunkius sužalojimus, šoką, septicemiją, ūminį pankreatitą, vaistų perdozavimą, ekstraporporalinę kraujotaką, šlapimą, kraujo perpylimo produktus.

Ūminio plaučių pažeidimo simptomai ir ūminis kvėpavimo sindromas

Pagrindiniai ūminio plaučių pažeidimo ir ūminio kvėpavimo sindromo simptomai yra: staigus dusulys, hipoksemija (dehidratuoti dehidratą arteriniame kraujyje), infiltracija plaučių radiologiniame paveiksle, klinikinių kairiojo skilvelio širdies nepakankamumo požymių trūkumas.

Daugumoje pacientų simptomai pasireiškia jau trečią dieną po žalingo veiksnio poveikio. Prognozė gydymo yra labai bloga. Dėl šiuolaikinių terapinių metodų naudojimo išgyvenamumas yra apie 30-40 proc. Senyviems pacientams ir pacientams, turintiems daugybę organų nepakankamumo, yra didesnė mirčių rizika.

Ūminio plaučių pažeidimo ir ūmaus kvėpavimo sindromo gydymas

Ūminio plaučių pakenkimo ir ūminio kvėpavimo sindromo gydymo prioritetas yra užtikrinti tiesioginį kvėpavimo takų obstrukciją. Vėliau būtina toliau gydyti deguonimi ir gydyti pagrindinę ligą.
Monika Kozak

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*