Uniderm – atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar

[Total: 0    Average: 0/5]

Išleidimo forma ir sudėtis

Dozavimo forma, yra kremas išorės paraiškos 0,1%:. Masė balti arba beveik baltos spalvos (15 g arba 30 g aliuminio vamzdis, į kartono pluošto 1 tūbos)

1 g kremo yra:

 • veiklioji medžiaga: mometazono furoatas 1 mg;
 • pagalbinės medžiagos: cetostearilo alkoholis, hexyleneglycol, makrogolis 20 cetilstearilą, glicerilo monostearatas 40-55, praskiestas fosforo rūgšties, titano dioksidas, balta vazelino, aliuminio krakmolo octenylsuccinate, bičių vaškas balta, išgrynintas vanduo

.

farmakologinės savybės

Farmakodinamika

Uniderm turi priešuždegiminių, antiexudative, Priešniežulinis poveikio.

Mometazono skatina baltymų, kurie slopina fosfolipazės A2 išsiskyrimą. Šie baltymai, arba taip vadinami lipocortin, vėlesnis atleidžia arachidono rūgšties procesą, kontroliuoti uždegimo mediatorių biosintezę -. Prostaglandinų ir leukotrienų

Farmakokinetika

dut rt bet1 Uniderm  atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar Absorbcija Uniderm nereikšmingas. 8 valandos po to, kai kremą ant nepažeistos odos (be occluzionna bandažai) kraujo apytakos ratą gali būti aptikta apie 0,4% veikliosios medžiagos.

indikacijos Naudojimo Uniderm

Pagal Uniderm instrukcijas įrodyta, kad sumažinti uždegiminių simptomus ir niežulys, kurias sukelia dermatitą, jautrūs gydymo kortikosteroidais.

Kontraindikacijos Uniderm

 • spuogai spuogai;
 • virusinė infekcija, kurį sukelia odos Varicella zoster, herpes simplex 1 tipo ir 2;
 • infekcinės odos ligų bakterijų, grybelių etiologijos;
 • perioralinis dermatitas;
 • sifilis;
 • tuberkuliozė;
 • po skiepijimo reaction -ai;
 • didelių odos srityse apdorojimas ir / ar ilgalaikis naudojimas nėštumo metu ir maitinant krūtimi;
 • 6 mėnesių amžiaus;
 • padidėjęs jautrumas kortikosteroidams;
 • iš narkotikų komponentų netoleravimas.

Reikėtų pasirūpinti, kai paskiriant Uniderm už odos gydymo ir odos raukšlės, su užakimo tvarsliava naudoti didelėse teritorijose sugadintos ir / arba ilgą laiką (ypač vaikams).

Naudojimo instrukcija Uniderm: metodas ir dozavimas

kremas Uniderm iš išorės uždedama, taikant ją plonu sluoksniu ant paveiktoje zonoje odos.

Procedūra atliekama 1 kartą per dieną. Kurso trukmė yra nustatoma pagal gydytojo, atsižvelgiant į paciento klinikinę svarbą ir sunkumo šalutinis poveikis toleravimas.

Rekomenduoti  Uniderm - nuomonės ir kaina, kur pirkti,

Šalutinis poveikis

 • alerginė reakcija S: kontaktinis dermatitas;
 • dermatologinis Reaction S: reta – deginimo pojūtis, sausumas ir odos dirginimą, spuogai, niežulys, prakaitinė, hipertrichozė, perioralinis dermatitas, hipopigmentacija, maceruojami odos, su antrine infekcija išvaizdą, folikulitas, atrofiją, odos, strijomis; labai retai – apie pūliniais ir papulių formavimasis;
 • kita:. Dėl ilgalaikio gydymo ir / arba kremą ant didelių sričių odos pažeidimų, arba naudoti okliuzinių užpildai fone – antinksčių nepakankamumo, Kušingo sindromas ir kitų nepageidaujamų reiškinių, charakteristika sisteminio naudojimo kortikosteroidais

Perdozavimas

Perdozavimo simptomai yra: antrinė antinksčių nepakankamumas ir kiti sutrikimai, funkcija pogumburio-hipofizės-antinksčių ašies

.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar Rekomenduojama simptominį gydymą, jei reikia, koreguoti elektrolitų pusiausvyrą. Narkotikų rekomenduojama atšaukti, tačiau, jei gydymas buvo pratęstas, panaikinimas turėtų būti laipsniškas.

Specialūs nurodymai

Dėl sisteminio poveikio kortikosteroidų rizikos pasirodo platus odos paviršių kūno gydymą ilgą laiką, ir padidėja, kai kremą pagal okliuziniu tvarsčiu. Taigi jūs norite kontroliuoti paciento būklę už laiku nustatyti simptomus, slopina iš pogumburio-hipofizės-antinksčių ašies ir Kušingo sindromas funkciją.

Tai neįmanoma leisti į akis kremas.

dėl to, kad iš propileno glikolio preparato buvimas gali sukelti sudirginimo, taikymo vietoje. Šiuo atveju paraiška Uniderm turėtų sustoti ir skirti atitinkamą gydymą.

GKS poveikis gali pakeisti tam tikrų odos ligų, tai turėtų būti laikoma ne diagnozuoti simptomus.

Po ilgalaikio gydymo kremas, staiga nustojus vaisto gali sukelti sindromas yra Rikošetas (l dermatito su intensyvaus paraudimas ir deginimo pojūtis) vystymąsi. Todėl, norėdami atšaukti Uniderm lėtai naudojant pertrūkiais gydymo schemą.

gijimo procesą su taikymo kortikosteroidais gali sulėtėti.

Atsargiai rekomenduojama naudoti už Pediatrija gydymo kremą.

Naudojimas vaikingoms patelėms ir laktacijos

Kadangi kortikosteroidai įveikti placentos barjerą, yra neigiamo poveikio Underme rizika vaisiaus vystymuisi, todėl vengti ilgalaikio naudojimo ir dideles dozes narkotikų metu nėštumo laikotarpį.

Rekomenduoti  Sugarept - atsiliepimai, komentarai, kaina, Kaip jis veikia? Diabetas

Kortikosteroidai yra išskiriamas kartu su pienu. Ji yra rekomenduojama nutraukti žindymą į plataus masto srityse odos pakitimų, gydymo atveju, kai manoma ilgalaikio gydymo su didelėmis dozėmis mometazono.

vaikams vartoti Uniderm

Draudžiama paskyrimo Uniderm vaikai iki šešių mėnesių.

Amžius 0,5-2 metų gydymo trukmė neturėtų viršyti 5 dienas.

saugumas ir veiksmingumas iš vyresnių nei šešis mėnesius daugiau nei 42 dienų yra ne nustatyti vaikų gydymui kremu.

dut rchitecture ttrctive1 Uniderm  atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar vaistą vaikams skyrimo turėtų žinoti, kad jie yra didelė rizika slopinimo funkcija pogumburio-hipofizės-antinksčių sistemos, kartu su Kušingo sindromas. Tai sukelia didelis santykis tarp paviršiaus ploto kūno svorio.

Ilgalaikis GCS ant vaiko kūno gali sukelti jo augimo ir vystymosi pažeidimą, todėl jums reikia naudoti minimalią veiksmingą dozę per trumpą laiką.

Vaistų sąveika

Sąveika kremo Uniderm su kitais vaistais / neįrengtų.

analogai

analogų Uniderm yra Asacort, Gitan-N, Asmanex, Mamat, Nasonex, Mometazono.

Terminai ir sąlygos saugojimo

saugykla esant temperatūrai 15-25 ° C temperatūroje. Saugoti nuo vaikų.

Tinkamumo laikas – 2 metai

.

pasiūlos sąlygos, vaistinių

apsieiti pagal receptą.

Atsiliepimai apie Underme

Atsiliepimai apie Underme daugiausia teigiamas, iš odos alerginė reakcija S, uždegimas, patinimas, niežėjimas gydymo grietinėlės veiksmingumas. Narkotikų yra lengva naudoti, geros nuoseklumą, jokio kvapo. Kremo išlaidų yra vadinamas priimtina arba mažas.

Kaip trūkumai dažnai nurodo, kad Uniderm yra hormoninis preparatas.

Iš Uniderm vaistinėse kaina

iš Uniderm kaina už vamzdelis, kuriame 15 g kremo, maždaug, 30 g –

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "