Uždaryti penio sužalojimai

[Total: 0    Average: 0/5]

Jei uždaras sužalojimas, varpa gali būti kelių tipų, priklausomai nuo žalos priežasties.

Penio kontūzija

Penio kontūzija yra viena iš labiausiai paplitusių ir tuo pat metu lengviausių uždarų sužalojimų. Po stimulo ir kontūzijos poodinė hematoma vystosi. Šios rūšies žalai chirurginiai metodai nenaudojami, gydymas yra tik konservatyvus.

Penio lūžis

Varpos plyšimas atsiranda dėl staigiojo varpos lenkimo, kai jis yra pastatytas. Blyškios korozijos kūnų aplyvos sprogo. Klinikiniam kurui būdingas stiprus skausmas ir erekcijos atsistatydinimas. Gydymas pirmiausia yra chirurginis ir susideda iš baltos spalvos korpuso ad hoc siuvimo.

Penile sūpynės

Smeigtukas yra varpos sugadinimas, kai jis yra pastatytas. Žalos mechanizmas susijęs su varpos judėjimu po oda į gakenį, kapšelį ir burnulinius regionus. Žalos sudedamoji dalis yra varpos odos išsiskyrimas iš užburto griovelio. Dėl to yra vadinamasis “lengvasis įstatymas”. tuščios rankovės simptomas.

Varžto paveikslėlis

Varpos infuzija atsiranda dėl pašalinio kūno (pvz., Varpos atveju). styginiai, kaspinai, žiedai ir tt) už užburto griovelio, paprastai masturbavimo tikslais. Dėl to kraujas ir limfos nutekėjimas iš pradžių mažėja ir kraujo tekėjimas mažėja laikui bėgant, o tai gali sukelti nekrozinius pažeidimus. Tokiu atveju edemos vystymasis yra skubios žiedo pjovimo indikacija, kai neįmanoma jį nulenkti.

Peninio kamuoliukas

Penio kūgis yra sąlyga, sukurta sumušus išstumti iš užburto griovelio.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*