Uždegiminis glomerulonefritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Diagnozė nustatoma atsižvelgiant į mikroskopinį inkstų audinio vaizdą, todėl simptomai neleidžia vienareikšmiškai nustatyti ligos. Diferencijuojant atsižvelgiama į antrinį pažeidimų pobūdį dėl neįprasto organizmo atsako į virusines infekcijas (pvz., Hepatito B, C, ŽIV), bakterijų (septicemija, endokarditas), plazmos baltymų (pvz., Plazmos baltymų) ligų ir kt. Taip pat gera mintis pateikti šio tyrimo rezultatus Europos Komisijai, Tarybai ir Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetui.

Membraninio pleuros glomerulonefrito gydymas

Glomerulonefrito gydymui svarbu pašalinti veiksnius, palengvinančius lėtinės inkstų ligos vystymąsi. Glikosteroidai skiriami intensyviai proteinurijai, ypač vaikams ir jauniems suaugusiesiems, pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi, ir pacientams, turintiems pažengusių inkstų pakitimų morfologinių pokyčių. Jei negavote atsakymo į gydymą, patariama įtraukti daugiau, pvz., ciklofosfamidas.

Pacientams, sergantiems maža proteinurija ir hematurija, yra pagrįsta konvertuojančio fermento inhibitoriaus arba perkrovos terapija (acetilsalicilo rūgštis kartu su dipiridamoliu).

Membraninio pleuros glomerulonefrito procesas paprastai yra lėtas, tačiau prognozė nėra sėkminga, ypač pacientams, kuriems yra padidėjęs kreatinino kiekis kraujyje, nefrozinio sindromo požymiai, hipertenzija ir kai kurie inkstų audinio morfologiniai požymiai. Liga progresuoja iki galutinio inksto nepakankamumo stadijos. Kai kuriais atvejais jis trunka apie 1-3 metus, kitais atvejais inkstai veikia maždaug 10 metų be reikšmingo funkcijų sutrikimo.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*