Žaizdos sindromas

[Total: 0    Average: 0/5]

Sindralinis nervas yra ilgiausias ir storiausias periferinis nervas. Šlaunies gale ji suskirstyta į bendrą ir blauzdikaulio skilvelių nervą. Tiekimo judėjimo zonoje yra dviejų šlaunų galvų, pusiau sferinių, pusiau membraninių ir didelių šlaunų adductorių raumenys (pastarasis tiekiamas kartu su uodeginiu nervu).

Visiškai pasitaiko sėdmenų nervo paralyžius. Net tada, kai pluoštai yra pažeisti šlaunoje, dažniausiai būdingi simptomai, susiję su traumomis paprastosioms mažosioms gimdos kakleliams, tuo tarpu blauzdikaulio nervo raumenų parenis yra mažiau ryškus.

Priežastys dėl sėdmenų nervų

Priešingos nervinės žalos priežastys gali būti sutrūkinėjamos ir sužalojamos, traumų, dubens ir šlaunikaulio lūžiai, dubens navikai ir spaudimas vaisiaus galvai. Taip pat sėklos nervų infekcijos gali atsirasti netinkamai įšvirkštus narkotikus į sėdmenis.

Tuoj pat po injekcijos pastebima paresiso simptomai, o skausmas paprastai atsiranda šiek tiek vėliau. Kartais, kai vaistas yra skiriamas aplink siautinį nervą, simptomai atsiranda tik po kelių valandų ar dienų (sėdmenų nervų inervacijos srityje dažniausiai pasitaiko sutrikimų).

Simptomai iš sėdmenų nervų pažeidimų

Šlaunies nervo kamieno pažeidimas sukelia visų pėdų ir pirštų raumenų ir kelio sąnarių paralyžių. Eisena labai sutrikusi. Pacientas pakelia apatinio galo aukštį dėl jo pėdos kritimo. Insulto atsakas pakeliamas ir kelis išlaikomas.

Jautrūs sutrikimai aptinkami išoriniame apatinės galūnes ir visą pėdą, išskyrus mažą plotą, esantį centriniame pėdos paviršiuje (ši sritis yra indervuota šlaunies nervo skaidulomis). Po sėdmenų nervo pažeidimo pasireiškia maitinimas, kraujagyslių sutrikimai ir skausmas.

Gydymas sėdmenų nervų pažeidimų

Elgesio valdymas krūtinės nervų pažeidimo atveju daugiausia yra masažų, aktyvių ir pasyviųjų judesių naudojimas. Taip pat naudingi elektrostimuliavimo, ultragarso ar lazerio metodai.

Terapija skirta atstatyti tinkamą sėdmenų nervo funkciją, kuri dažnai reikalauja ilgalaikio gydymo, o kartais ir visiškai neįmanoma atsisakyti paresiso.
Mariusz Kłos

– Prof. dr med. Władysław Jakimowicz Klinikinė neurologija “Medicinos studentų vadovo” konstatuojamoji dalis, ed. Mieczysław Goldsztajn, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– Bendroji vėžio ligų diagnozė “, E. i A. Brush, ed. PZWL, Varšuva.

Komentarai Žaizdos sindromas

Paula | 2012-07-10 23:16

Tą patį padarė mano vyras. Buvo tarsi tik gydytojai turėjo iškirpti kai kuriuos drebulius po kelio (kuris vėliau pasirodė esąs ne pavojingas, ir tai nebuvo priežastis, dėl kurios pojūčio nėra). pjaunant, greičiausiai jie sugadino sėdmeninį nervą ir šis nervas ištraukė likusį. Tai reiškia, kad jūs negalite jausti pėdų ar judėti pirštais. ir mes laukėme, kad geras mėnuo būtų išsiųstas reabilitacijai, dabar jau yra reabilitacijos ligoninė, o ko mes nežinome?
Tikiuosi, kad po to visa tai atsipalaiduos ir galėsite vaikščioti be kulkų.

Ramzes | 2012-07-21 10:07

Mano istorija su sėdmenų nervo paralyze yra labai ilga. Nuo 2010 m. (Chirurginiu būdu, kai pakeičiamas klubo endoprotezės dirbtinis glicerolis), parazituota sėdmenų nervas. Pėda visiškai nukrito, labai susižeidė, silpnėja. Septyni mėnesiai man buvo Gababpentine, Tramal. Kantrybės negalima apibūdinti. Ši problema nustelbė paralyžiaus priežastį. Procedūros metu vertikalioji anemija nebuvo anatomiai išdėstyta, o dubens kaulai: buvo suskaidyta sėdma, gaktika ir dalis šlaunikaulio, mažesnio kardo meistro. Ortopedas po kurio laiko pareiškė *, kad jis nepastebėjo šių lūžių * Šiuo metu pėda judama, bet deja, tai nėra gerai. Jums reikia veikti dubens. Toks košmaras paruošė man gerą ortopedą * geroje klinikoje *. Nuo nepriklausomo, aktyvaus žmogaus priklausymo aš buvau priklausomas nuo kitų. ir ką aš galiu padaryti apie tai?

Mirek | 2012-08-03 13:45

Mano atveju aš pirmą kartą jautė skausmą iš mano kairiojo sėdmenų link mano kojos į mano mažąjį pirštą. Po trijų savaičių išmokau vėl vaikščioti, skausmas nuramintas, ir aš vis dar turi vaikščiojimo problemų. Manęs skauda, centrinė užpakalinė veršelio dalis, aš sumalkėjau ir visur turiu šurmulio šlaunikaulio kairėje apatinėje pėdos dalyje, pusėje ir viršuje, kur jaučiuosi dilgčiojimas ir centrinė užpakalinė pėdos dalis nuolat nuolat plečiasi viena ar daugiau, o dažnai matote mažus violetinius venus. Prieš savaitę šios pėdos skausmas buvo šiek tiek sumažintas – aš jį patikrinu pirštu, o neurochirurgas sakė, kad mato tobulėjimą, nes dabar jis nesiunčia man operacijos. Jis sakė, kad diskas išsiliejo tarp L4 ir L5, bet tik palietė nervą. Nuo 2012 m. Gegužės mėn. Pradžios kenčiau.

Beata | 2012-08-18 17:15

Beata
Prieš dvi savaites motinos dešiniojo kojos kelio sąnario implantavimo operacija buvo pažeista šlaunies nervo ir kairės kojos skilvelės. Mama nejudina savo kojos, dabar jai jaučia skausmą. Už operaciją atsakingi gydytojai sako, kad jie nežino, kas nutiko, ir plauna rankas. Po dviejų savaičių mama buvo perkelta į reabilitacijos skyrių. Aš sulaužau Aš nežinau, ar reabilitacija bus sėkminga, ar jei mano mama sugebės judėti savarankiškai.
Grįžęs prie paresiso priežasties, greičiausiai jis atsirado dėl netinkamai administruojamos anestezijos stuburo ar, kaip vienas iš anesteziologų, bandė paaiškinti man, staigus paciento judėjimas procedūros metu.
Gydytojai plauna rankas ir motina yra prijungta prie lovos.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*